TEK─░RDA─× FOTO─×RAFLARI BLOG

ADOBE PREMIERE PRO CC ─░LE D├ť─×├ťN KL─░B─░ HAZIRLAMA

By 4 ┼×ubat 2021┼×ubat 14th, 2021No Comments
adobe premiere pro cc ile dugun klibi videosu hikayesi - ADOBE PREMIERE PRO CC İLE DÜĞÜN KLİBİ HAZIRLAMA

adobe premiere pro cc ile düğün klibi hazırlama

ADOBE PREMIERE PRO CC İLE DÜĞÜN KLİBİ HAZIRLAMA

Düğün klipleri nasıl yapılır?

Düğün klipleri/hikayesi yapımında en çok kullanılan yazılım bu linke tıklayarak indirebileceğiniz Adobe Premiere yazılımıdır. Aynı linkten program hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Tabiki kullanımı için eğitim almanız ya da eğitim videoları izlemeniz gerekmektedir. Arayüzü ilk bakışta zor gibi görünse de zamanla hiç te öyle olmadığını görebilirsiniz.

Ücretsiz deneme sürümünü siteye kayıt olarak bir ay süre ile ve tüm fonksiyonları aktif halde kullanabilir, öğrenmek için bir adım atmış olabilirsiniz.

Premiere Pro; film, TV ve web için sektör lideri video düzenleme yazılımıdır. Yaratıcı araçlar, diğer uygulamalar ve hizmetlerle entegrasyon ve Adobe Sensei’nin gücü, çekimleri şık filmlere ve videolara dönüştürmenize yardımcı olur. Premiere Rush ile yeni projeleri dilediğiniz aygıtta oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Premiere Pro video düzenleme yazılımıyla çekimlerinizi, 8K’dan sanal gerçekliğe kadar istediğiniz formatta düzenleyebilirsiniz. Yerel dosya desteği, hafif proxy iş akışları ve daha hızlı ProRes HDR, mobil iş istasyonlarında bile medya öğelerinizle dilediğiniz şekilde çalışmanızı sağlar.

Videolarınızı otomatik olarak yeniden biçimlendirin

Otomatik Yeniden Kareleme; kare, dikey ve 16:9 formatlarda veya 4K çözünürlükte önemli içeriği kare içinde tutan akıllı yeniden kareleme sayesinde iş akışınızı hızlandırır ve çekiminizi sosyal medya için optimize eder.

Bir ay sonrasında ise kullanmaya devam etmek isterseniz aylık 133TL. ödemeniz gerekmekte.

Programın kullanımı ile ilgili Youtube üzerinde çok sayıda ücretsiz eğitim videosu bulabilirsiniz.

Yorum yap

Mesajla┼čma ba┼člat
Yard─▒ma m─▒ ihtiyac─▒n─▒z var?
Whatsapp ile mesajla┼č
Merhaba!
Yard─▒mc─▒ olabilir miyim?