TEK─░RDA─× FOTO─×RAFLARI BLOG

Sigma fp L Duyruldu 61MP $2,499

Sigma fp L - Sigma fp L Duyruldu 61MP $2,499

Sigma fp L Duyruldu 61MP $2,499 16 Nisan da Satışta

Sigma fp L artık resmi ve güçlü Sony A7R IV kadar çok megapiksel barındırıyor.

Sonsuz sızıntı ve söylentilerden sonra, Sigma fp L resmi olarak duyuruldu – ve piksel dolu 61 MP tam kare görüntü sensörüne, hibrit otomatik odaklama sistemine ve 5x dijital Kırpma Yakınlaştırmaya sahip.

Etkileyici bir şekilde, Sigma fp L, tüm bu yeni özellikleri (ve daha fazlasını) orijinal Sigma fp ile aynı boyut ve şekle sahip bir gövdeye sığdırdı; bu, aynı EVF’leri kullanırken her iki kamerayı sorunsuz bir şekilde yan yana yükseltebileceğiniz veya kullanabileceğiniz anlamına geliyor.

Sigma fp L’nin kalbinde, harelenmeyi azaltmak için düşük geçişli bir filtre ile donatılmış, arkadan aydınlatmalı bir 61MP Bayer görüntü sensörü bulunmaktadır. Elbette, buradaki potansiyel uzlaşma (diğer örtüşme önleme filtrelerinde olduğu gibi), hareli desenleri düzelten aynı teknolojinin genel keskinliği de düzleştirmesidir. Sony A7R IV’ün düşük geçişli filtresiz 61 MP sensörü.

Yüksek çözünürlük, Sigma’nın Kırpma Yakınlaştırmasını kolaylaştırır – temelde fotoğraflarda ve videoda bulunan ve odak uzaklığını yapay olarak artırmak için çerçevenizi kırpmanıza olanak tanıyan dijital bir yakınlaştırma işlevi. Arka LCD’deki kıstırma ve yakınlaştırma hareketiyle çalıştırılır ve yine de 1080p video çekebilen maksimum 5x yakınlaştırma sunar.

Yeni bir hibrit AF sistemi, orijinal fp’de görülen kontrast algılamalı otomatik netlemeyi, teorik olarak orijinal fotoğraf makinesinin düzensiz performansına üstün konu algılama ve izleme sunan faz algılama ile birleştiriyor.

Yorum yap

Mesajla┼čma ba┼člat
Yard─▒ma m─▒ ihtiyac─▒n─▒z var?
Whatsapp ile mesajla┼č
Merhaba!
Yard─▒mc─▒ olabilir miyim?